SRB ENG

Tim



SEKTOR OPŠTIH POSLOVA (direkcija i finansijsko knjigovodstvena služba)
Boban Jevtić, direktor, boban.jevtic@fcs.rs
Marija Ristić, poslovni sekretar, fcs.office@fcs.rs i marija@fcs.rs
Vesna Prica, rukovodilac sektora finansijsko-knjigovodstvenih poslova, vprica@fcs.rs
Ljiljana Životić, referent likvidature i blagajne, ljzivotic@fcs.rs

SEKTOR ZA PODRŠKU KINEMATOGRAFSKIM I AUDIO-VIZUELNIM DELATNOSTIMA
Ognjen Rakčević, ognjen@fcs.rs

SEKTOR ZA MEĐUNARODNU SARADNJU, PLASMAN I PROMOCIJU
Miroljub Vučković, mvuckovic@fcs.rs
Andjelija Andrić, andjelija@fcs.rs
Una Domazetoski, una@fcs.rs

SEKTOR ZA DOKUMENTACIJU
Bojana Ristić, bojana@fcs.rs

SEKTOR ZA IZDAVAČKU DELATNOST
Miroljub Stojanović, urednik izdavačke delatnosti, mstojanovic@fcs.rs

NOVINARI UREDNICI
Đorđe Bajić,
Zoran Janković.