SRB ENG

Tim



SEKTOR OPŠTIH POSLOVA (direkcija i finansijsko knjigovodstvena služba)
Gordan Matić, direktor, gordan.matic@fcs.rs
Vera Bakajić  fcs.office@fcs.rs  vera@fcs.rs
Danijela Vidović  danijela.vidovic@fcs.rs
Marija Ristić  marija@fcs.rs
Vesna Prica  vprica@fcs.rs
Ljiljana Životić  ljzivotic@fcs.rs

SEKTOR ZA PODRŠKU KINEMATOGRAFSKIM I AUDIO-VIZUELNIM DELATNOSTIMA

Ognjen Rakčević, ognjen@fcs.rs
Bojana Ristić, bojana.ristic@fcs.rs
Iva Čolić, iva.colic@fcs.rs

SEKTOR ZA MEĐUNARODNU SARADNJU, PLASMAN I PROMOCIJU
Miroljub Vučković, mvuckovic@fcs.rs
Andjelija Andrić, andjelija@fcs.rs
Una Domazetoski, una@fcs.rs

SEKTOR ZA IZDAVAČKU DELATNOST
Miroljub Stojanović, mstojanovic@fcs.rs

NOVINARI UREDNICI
Đorđe Bajić,
Zoran Janković

FILMOSKOPIJA

Dejan Prćić, urednik