Film Srdana Golubovića Krugovi osvojio je prvu nagradu – Gran pri Živojin Žika Pavlović na Festivalu filmske režije LIFFE u Leskovcu.
Nagrade Festivala filmske režije LIFFE
Tročlani žiri u sastavu reditelji Lordan Zafranović i Boro Drašković i glumica Tanja Bošković odlučio je da druga nagrada za režiju pripadne filmu Metoda Peveca Tango Abrazos, a treća Momčilu Momi Mrdakoviću za film Mamaroš.
Pored nagrada za režiju, najboljem glumcu Krešimiru Mikiću biće uručen Zlatni lešnik za ulogu u filmu Svešćenikova djeca, dok je Zlatni lešnik za najbolju žensku ulogu pripao Jeleni Simić, za ulogu u filmu As pik – loša sudbina.
U takmičarskom delu na Festivalu filmske režije u Leskovcu prikazano je 14 filmova, reditelja iz bivših republika SFRJ.

